Tradiční tibetská masáž Ku Nye

Masáž Ku nye vychází z tradiční tibetské medicíny s 3900 let starou historií. Má léčebné, regenerační a posilující účinky na úrovni těla, energie a mysli. Jedná se o velmi jemnou a relaxační terapeutickou metodu horkým olejem, popř. horkými kameny a bylinnými obklady. Nejpreve se důkladně věnuji akupresurním bodům na hlavě a obličeji, poté ostatním bodům celého těla včetně energetických drah meridiánů.

​Má omlazující a regenerační účinky . Klasické texty zmiňují prodloužení života, zvýšení vitality, zlepšení zažívání a krvetvorby, pomoc při duševní a tělesné vyčerpanosti, psychologických onemocněních, stresu, stavech úzkosti či nespavosti, odstranění nahromaděných toxinů.


 

Tradiční tibetská medicína nás učí věnovat pozornost naší stravě a životnímu stylu, abychom se vyhnuli dlouhodobým problémům a optimalizovali naše zdraví. Měli bychom investovat do naší "péče o sebe", naslouchat svým tělům a rozvíjet zdravé návyky.


 

Masáž Kunye je úžasným a velmi efektním nástrojem pro podporu našeho fyzického, psychického, mentálního, ale i energetického zdraví.

"Aplikuji holistický přístup k léčbě".

" Uzdravení tkví v pomalém rytmu".

Třetím rokem nabízím externí terapie tradiční tibetské medicíny.

Tato nauka o léčení a nebo také léčení vědomí (tibetsky sowa rigpa) jak zní některé překlady, patří mezi jedny z nejstarších lékařských principů vůbec. Jedná se o přírodní léčebný systém. Zahrnuje velmi propracovaný a rozsáhlý filozofický systém s vlastní duchovní praxí.

V rámci mého přístupu ke klientům uplatňuji holistický a hluboce lidský přístup založený na porozumění a soucitném zacházení. Takováto cesta je pro mne smysluplná a tím i nesmírně blízká.

Setkávání s klienty je pro mne vyživující a poučné. Věřím, že to platí i pro druhou stranu.

 
Ku Nye

Aplikace horkého sezamového nebo olivového oleje. Akupresurní body. Meridiány. Horké bylinné obklady. Lávové kameny. To vše ve dvou hodinách hluboké relaxace.

Horme

Horké bylinné obklady. Pytlíčky s bylinkami namáčené v horkém oleji a přikládané na konkrétní místa (ať už na taková, která způsobují bolesti a nebo akupresurní body pro celkové zklidnění)

Terapie baňkami

Odplavení nečistot lymfatickým systémem a potními žlázami. Prokrvení těla a pročištění krve, zlepšení krevního oběhu. Prohřátí a uvolnění zatuhlého svalu a odtranění bolesti. Nabuzení imunitního systému, urychlení látkové výměny.

kontakt

Nikola Geislerová

Jugoslávská 6

Praha 2

stanice metra I.P.Pavlova

3. patro

Tel: +420775665776

 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now